ثبت سفارش شیوه ای بهتر و مناسب تر جهت خرید محصولات با تعداد بالا و همچنین بیگ سایز (سایز بزرگ) می باشد.از طریق فرم های ثبت سفارش هر محصول میتوانید محصول را هرچقدر که بزرگ باشد با راهکار هایی که ما با شما در میان خواهیم گذاشت آشنا میشوید و محصول مورد نظر را دریافت می کنید.

 

به طور کلی رویه های سفارش در فروشگاه جیبی به سه روش است :

اول: خرید آنلاین از طریق درگاه های پرداخت برای محصولات موجود که با دکمه سبز رنگ افزودن به سبد خرید در صفحه هر محصول مشخص شده است.

دوم: ثبت سفارش برای محصولات سایز بزرگ (بیگ سایز) ، محصولات با هزینه ارسال بالا ، محصولات مورد تحریم و… که به صورت دکمه ای خاکستری رنگ در صفحه محصول تحت عنوان ثبت سفارش نمایش داده می شود.

سوم: کالاهای ناموجود که به رنگ قرمز رنگ و با متنی مشخص نمایش داده می شوند.و شما امکان این را دارید تا از طریق دکمه “موجود شد به من اطلاع بده” از طریق پیامک و ایمیل اطلاعیه موجودیه محصول در سایت را باخبر شوید.

ثبت سفارش

در صورتی که کالا بزرگ باشد (شرایط ارسال خاص) و یا قیمتی متغیر بنا به بازار مستقیم ارز داشته باشد و همچنین اگر کالا موجود اما نیاز به توافق و مذاکره طرفین باشد و تعداد بالایی مورد سفارش شما باشد از روش ثبت سفارش که در صفحه خود محصول قابل مشاهده است استفاده می شود.

در صفحه محصولی که دکمه خاکستری رنگ ثبت سفارش را مشاهده می کنید ، دکمه را بفشارید:

 

پس از فشردن دکمه ثبت سفارش فرمی باز می شود که اطلاعاتی را جهت اخذ سفارش از شما می گیرد. و پس از ثبت سفارش پیامی برای شما به شماره همراه وارد شده و ایمیل وارد می شود.

کارشناسان ما با اطلاعات وارده شما جهت ثبت نهایی سفارش تماس گرفته و در اسرع وقت سفارش شما را ارسال میکنند.